Založ si blog

Hard fork sa odkladá, Bitcoin zaznamenal rekordný nárast

89d81aa9-c319-40a0-8801-e7f6a9cf6955
Bitcoin zaznamenal v stredu ďalší rekord na úrovni 8000 dolárov po tom, čo koalícia vývojárov a investorov pozastavila naplánovanú aktualizáciu softvéru, čo by viedlo k ďalšiemu rozdeleniu kryptomeny.
Vývojári sa vyjadrili, že od “Segwit2x” sa dočasne upúšťa, pretože by mohol “rozdeliť komunitu”. SegWit2x predstavuje dohodu medzi vysoko postavenými osobnosťami v svete bitcoinov, cieľom je zlepšenie kapacity blockchain siete. Po oznámení aktualizácie v máji tohto roka s ňou súhlasili mnohí vývojári, ktorí ale v ostatných mesiacoch stiahli svoju podporu, uviedli analytici.

Inováciou softvéru by sa mali vyriešiť obmedzenia bitcoinovej siete pri spracovávaní miliónov transakcií denne. Sieť nedokáže držať krok s rastom a nedokáže spracovať transakcie dostatočne rýchlo. Upgradom by sa zmenili pravidlá, tzv. forkom by došlo k rozdeleniu existujúceho bitcoinu a vznikla by ďalšej kryptomena.

Segwit2x mal byť už druhým krokom v rámci dvojstupňového procesu na zvýšenie kapacity transakcií, prvý krok sa uskutočnil počas leta. “Odloženie forku na neurčito je v prospech kryptoaktív,” cituje Guya Zyskinda, generálneho riaditeľa a spoluzakladateľ spoločnosti Enigma, agentúra Reuters. “To, že sa dokáže bitcoinkomunita opraviť a vyhnúť sa spornému kroku, vzbudzuje dôveru a poukazuje na to, ako ekosystém vstupuje do vyspelejšej fázy,” dodal.

Bitcoin zaznamenal rekordnú výšku 7,888 dolárov na burze v Bitstamp v Luxemburgu len 20 minút po vyhlásení odloženia forku…….

 

Viac info ako sa naučiť pracovať a zarábať s Bitcoin

http://akonabitcoin.blogspot.co.at/2017/05/v-tomto-blogu-vam-dam-par-overenych-rad.html?m=1

Bitcoin a , , jednoduchá” cesta k nemu . .

19.11.2017

V poslednej dobe som zaznamenal veľký záujem médií o kryptomenu Bitcoin . Preto by som sa rozhodol že Vám ponúknem jednoduchý návod ako sa snou zoznámiť pretože sa stáva súčasťou našich viac »

Bitcoin – Anonymita

19.11.2017

Po prečítaní môjho článku Bitcoin a kryptomeny: Tu možno stále zvažujte investíciu do tejto neustále rastúcej virtuálnej meny. Poďme sa na to pozrieť z blízka. Tento článok píšem menej viac »

Bitcoin – Kryptomena – Tazba

12.11.2017

Virtualna men Ak sa zaujimate o Bitcoiny, v prvom rade si musime ozrejmit, co je virtualna mena. Virtualna mena je oznacenie pre menu, ktora je elektronicky vytvarana - tazena a ukladana. Moze byt pouzita viac »

Ukrajina, Minsk, proruskí separatisti

Situácia v Luhansku je nejasná, Plotnickij vraj utiekol do Ruska

23.11.2017 19:09

Kým ešte v utorok Plotnickij hovoril o tom, že má situáciu pod kontrolou a konflikt čoskoro vyrieši, teraz sa z dostupných správ zdá, že Luhansko ovládol Kornet.

Andrej Danko

Danko členom zahraničného výboru vysvetlí, že je dôležité nemať čierno-biele videnie

23.11.2017 17:57, aktualizované: 18:24

Predseda parlamentu sa obáva, že Slovensku pre hádky ujde vlak medzinárodnej spolupráce.

inzerat filipinky

Obchod s ľuďmi? Inzerát ponúka ženy z Filipín

23.11.2017 17:49

Potrebujete pomoc v domácnosti? Gazdiná z Filipín vám navarí, vyperie aj uprace, sľubuje webová stránka s názvom UltraCare.

(typo - nepouzivat v orise) úver, peniaze, euro, plat, dôchodok

V Seredi protestovali proti uprednostňovaniu Srbov v práci

23.11.2017 17:27

Proti uprednostňovaniu srbských brigádnikov pred kmeňovými zamestnancami protestovalo asi 70 pracovníkov spoločnosti FM Slovenská.

lukas82102

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 1543x
Priemerná čítanosť článkov: 386x

Autor blogu

Kategórie

Archív